Wyjątkowa przygoda w olimpijskim studiu Eurosportu

Zdjecie

Zakończyły się niezwykłe Igrzyska Olimpijskie w Tokio, trwają właśnie zmagania paraolimpijczyków. Teraz o osobiste wrażenia i krótkie podsumowanie pracy eksperta w olimpijskim studiu Eurosportu poprosiliśmy prof. Jolę Kumor.
„To był niesamowity czas. Igrzyska Olimpijskie w Tokio, jakże długo wyczekiwane przez kibiców, a tym bardziej samych sportowców. Igrzyska historyczne dla lekkoatletów i dla mnie osobiście. Wiele emocji, wiele fantastycznych chwil i czasami też trudnych momentów. I te wszystkie chwile było mi dane przeżywać wspólnie z moimi przyjaciółmi z ekipy Eurosportu. Muszę przyznać, że praca w studio z tak niesamowitymi ludźmi była czymś wyjątkowym i ekscytującym. Atmosfera, którą tam wspólne tworzyliśmy zostanie w mojej pamięci na zawsze i przyznam wam się szczerze, że z całą ekipą komentatorów już z utęsknieniem myślimy o Igrzyskach 2024 w Paryżu. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie i dobre słowa. Trzymajmy teraz wspólnie kciuki za wspaniałych sportowców Igrzysk Paraolimpijskich! Pozdrawiam i do zobaczenia pierwszego września w naszej szkole”.
Jolanta Kumor
A my bardzo dziękujemy p. profesor za wszystkie analizy, za odsłanianie kulisów i niejednokrotnie tajników przygotowań do zawodów na najwyższym poziomie, a przede wszystkim za profesjonalny komentarz dyscyplin lekkoatletycznych. No i odliczamy już czas do Igrzysk w Paryżu!
https://www.youtube.com/watch?v=AFz58fupDYI