Jak ryby w wodzie!

Zdjecie

Finał Dolnośląski w pływaniu drużynowym, basen we wrocławskiej hali Orbita i dwie nasze sześcioosobowe reprezentacje. I znów powód do dumy i satysfakcji! Tym razem wyższą pozycję zdobyli nasi panowie (w strefie wałbrzyskiej dziewczęta były „lepsze”), zajmując IV miejsce. Dziewczęta te elitarne zawody ukończyły na miejscu VI. Elitarne, bo walczyli ze sobą najlepsi pływacy województwa! Klasyfikacja drużynowa obejmowała sumę punków ze sztafety 6x50 metrów stylem dowolnym oraz wyścigi indywidualne w stylu klasycznym (100m), grzbietowym (100m), motylkowym (50m) i dowolnym (100m).
Wszyscy bardzo mocno i ambitnie zapracowali na wspólny sukces, a dodatkowo jesteśmy dumni z osiągnięć indywidualnych naszych pływaków. Marta Proce wywalczyła mistrzostwo Dolnego Śląska w wyścigu stylem dowolnym, Jakub Borowy zdobył medal brązowy w stylu klasycznym, a tuż za podium, na miejscu czwartym, znaleźli się: Marcelina Glejzer (delfin) i Andrzej Damsz (dowolny). Brawo! Gratulujemy i dziękujemy! :-)
Kasprowicza reprezentowali: Marta Proce, Marcelina Glejzer, Marta Urwanow-Dryhusz, Marcelina Klimkowska, Wiktoria Stempin, Maja Urbanowicz, Jakub Borowy, Andrzej Damsz, Damian Tyrański, Radosław Kasprzak, Jakub Suława i Adam Chlebowski