Popisowe występy piłkarzy ręcznych

Zdjecie

Reprezentacja chłopców Kasprowicza uczestniczyła w Finale Strefy Wałbrzyskiej LICEALIADY w piłce ręcznej. W zawodach zmierzyliśmy się z drużynami powiatu, czyli: z II LO, ZSO Strzegom i ZSM w Świdnicy. Okazaliśmy się lepsi w meczach z II LO, ZSO Strzegom, natomiast z Zespołem Szkół Mechanicznych do ostatnich sekund utrzymywał się remis 7:7 i przy tym stanie straciliśmy bramkę z rzutu karnego na 7:8. Jednak bezpośrednie mecze i stosunek bramek dał nam pierwsze miejsce w grupie i dzięki temu zagraliśmy w finale. Tam spotkaliśmy się z drużyną ZSB-E ze Świdnicy i przegraliśmy wynikiem 15:16. Ostatecznie II miejsce w powiecie świdnickim i III w strefie wałbrzyskiej (miejsce ustalone po podliczeniu punktów z innych grup strefy), to bardzo, bardzo dobry wynik! A dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Miśkiewicz (4P)!
Chłopcy wykazali się dużą ambicją, wolą walki i sporymi umiejętnościami. Brakło jedynie odrobiny szczęścia, aby cieszyć się ze zwycięstwa w całym turnieju.
Wielkie gratulacje!
I LO reprezentowali: Szymon Miśkiewicz, Robert Kazimierczak, Oliwier Misiak, Maciej Mikuła, Michał Przyborowski, Stanisław Madziara, Mikołaj Walczak, Antoni Jarosz, Jakub Rutkowski, Bartosz Toroń, Igor Zawiła, Maksymilian Górka i Oliwier Kiryczuk.