IGRZYSKA? Oczywiście z prof. Jolą Kumor!

Zdjecie

Niezmiernie miło nam poinformować, że p. Jolanta Kumor, nasza nauczycielka wychowania fizycznego, znalazła się w gronie wybitnych trenerów i zawodników- ekspertów Eurosportu, komentujących zmagania olimpijskie w Tokio!
Wiadomo, że to wyjątkowe wydarzenie musi być relacjonowane przez wyjątkowych ludzi sportu. Pani Jola niewątpliwie zalicza się do tej elity (m.in. była trenerka 4-krotnego mistrza świata w rzucie młotem- Pawła Fajdka, Trenerka Roku 2019 PZLA, Trenerka Roku 2019 plebiscytu "Przeglądu Sportowego", laureatka nagrody Komisji Sportu Kobiet Polskiego Komitetu Olimpijskiego 2017, laureatka nagrody Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej "In recognition of your voluable support" 2019).
Niecierpliwie więc czekamy, trzymamy kciuki, by analizy i komentarze zawsze szły w parze z sukcesami naszych sportowców. I to jedyny moment, gdzie z czystym sumieniem zapraszamy Was przed telewizory i monitory w trakcie wakacji :-)

Igrzyska, obejmujące rywalizację w 37 dyscyplinach sportu, przeniesione zostały na lato 2021 roku, ale zachowują pierwotnie planowaną datę, czyli Tokio 2020. Oficjalnie rozpoczną się 23 lipca (choć już wcześniej, 21 lipca, zostaną rozegrane pierwsze mecze piłki nożnej i softballu). Potrwają natomiast do 8 sierpnia. Polskę będzie reprezentować 215 sportowców (428 razem z całym zapleczem szkoleniowo-medycznym) w 28 olimpijskich dyscyplinach.
Całe grono eksperckie i pełną informację na temat ich działań możecie znaleźć pod linkiem:
https://eurosport.tvn24.pl/najnowsze,135/tokio-2020-ogladaj-igrzyska-w-eurosporcie-gdzie-ogladac-kiedy-poczatek-igrzyska-olimpijskie,1066929.html
Foto: Eurosport