No to dojechaliśmy!

Zdjecie

Zakończyliśmy podróż przez kolejny, trudny i dziwny rok szkolny…
My przez wiele miesięcy robiliśmy wszystko, byście mogli w miarę normalnie uczyć się i korzystać z tego, co Kasprowicz „daje”. Wy robiliście wszystko, żeby radzić sobie jak najlepiej z tą wyjątkową sytuacją. Wiemy dobrze, ile to wymagało pracy, wysiłku i dyscypliny. Gratulujemy Wam osiągniętych wyników, z ogromną radością nagrodziliśmy tych najlepszych. I wiemy jedno- najwyższy czas odpocząć!
Dlatego teraz, wraz z p. Piotrem Weilandem- przewodniczącym Rady Rodziców, chcielibyśmy w imieniu wszystkich pracowników I LO, całej Rady Rodziców, życzyć Wam wspaniałych, słonecznych i niezapomnianych wakacji. Na Wasze ręce składamy ten wyjątkowy bon wakacyjny. Wykorzystajcie go dobrze na aktywny wypoczynek, w jakiejś części wakacyjną pracę, pomocną w realizacji letnich planów. Bawcie się dobrze i bezpiecznie.” Uczcie się Świata”, tego prawdziwego, najlepiej możliwie z dala od nowych technologii :-)
Wypoczywajcie tak, żebyśmy we wrześniu znów spotkali się w komplecie- uśmiechnięci, mądrzejsi o nowe doświadczenia, z nową energią na kolejne wyzwania!
Kasprowiczanie naprzód…na WAKACJE!