Trzymamy kciuki za Agnieszkę!

Zdjecie

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Agnieszka Godula (2d), znalazła się w finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Gdynia Open" reprezentując Studio Wokalne „Katharsis”. Do finału dostała się z piosenką Grażyny Łobaszewskiej „Już drogę znasz”.
Gdynia OPEN Festiwal to Międzynarodowy Konkurs Piosenki skierowany do młodych wokalistów do 25 roku życia, realizowany od 2014 roku. Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury w partnerstwie z Laboratorium Innowacji Społecznych. Jego celem jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz zza granicy, a także promowanie aktywności młodzieżowej, rozwijanie ich pasji i zainteresowań muzycznych oraz artystycznych.
W tym roku jury Festiwalu Gdynia Open zostali: Łukasz Zagrobelny (wokalista, jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce, uczestnik XII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Katarzyna Cerekwicka (obecnie zaliczana do grona najlepszych polskich wokalistek), Kamil Bijoś (wokalista, aktor dubbingowy, jeden z wokalistów zespołu Sound’n’Grace), Jerzy Petersburski Jr. (pianista, kompozytor i satyryk oraz autor i prowadzący programy telewizyjne), a także Wanda Kwietniewska (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka kultowej grupy LOMBARD, później założycielka i liderka zespołu Banda i Wanda, jedna z najpopularniejszych artystek polskiego rocka lat 80).
Agnieszko, ogromnie Ci gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za kolejny etap!
A wykonywanego przez nią utworu można posłuchać pod linkiem, który przedstawia materiał nagrany, jako zgłoszenie do konkursu:
https://www.youtube.com/watch?v=zve0GK1wa_g