oLIwieRa krawczYKA poszukiwania ?

Zdjecie

Dobiegła końca kolejna edycja, już VIII, festiwalu Cztery Żywioły Słowa. Choć tym razem nie mogliśmy wziąć udziału w spotkaniach autorskich w Świdnickim Ośrodku Kultury i Bibliotece Miejskiej, warsztatach twórczych w szkołach, ani w spacerach tematycznych w przestrzeni naszego miasta, to organizatorzy stanęli na wysokości zadania i… wymyślili nową formułę propagowania literatury. A tam, gdzie proponuje się coś nowego, nie może zabraknąć Kasprowiczan!
Bardzo miło nam jest przekazać informację o sukcesie Oliwiera Krawczyka (1 P), który zdobył jedną z trzech głównych nagród w Konkursie Wiesza Obrazkowego. Konkurs tego typu odbył się po raz pierwszy w ramach Czterech Żywiołów Słowa i od razu zdobył wielką popularność – wpłynęło 96 prac z całej Polski. Oliwierze, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów – „politechnik” potrafi wszystko ?
Dodatkowo zamieszczamy nagrodzony wiersz i dzielimy się informacją, że w festiwalu wziął udział nasz Pan Dyrektor, który mówił o swoich inspiracjach lekturowych – warto posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=DfWmYwruy30