Marconi Duathlon Świdnica, czyli super starty w super imprezie! ?

Zdjecie

Trójka Kasprowiczan, Karolina Malinowska, Michał Maksanty i Jakub Stolarczyk, wystartowała w tegorocznej, drugiej edycji Marconi Duathlon Świdnica. Przeniesiona z maja na wrzesień ta niezwykle trudna i widowiskowa impreza zgromadziła na starcie ponad 400 uczestników, zmagających się na dystansach. CLASSIC, SPRINT oraz specjalnych wyścigach dla dzieci.. Nasi rywalizowali w tej drugiej formule, która obejmowała: bieg- 5km, jazda na rowerze- 20km i ponownie finisz biegowy- 2,5 km.
W gronie 115 zawodników, którzy ukończyli ten wyścig, najlepszy wynik (17 miejsce, 2 w kategorii wiekowej!) wywalczył Michał. Z uzyskanym czasem 1:01:41, zanotował do zwycięzcy (Przemysław Szymanowski- Szymanowski Triathlon Team) jedynie kilkuminutową stratę. Brawo!
Równie świetnie spisała się pozostała dwójka: Karolina, z czasem 1:08:10, zajęła 42 lokatę (4 wśród 30 startujących kobiet, I w kategorii!), oraz Kuba (1:12:12) miejsce 68 (V w kategorii).
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i wszystkim jednakowo gratulujemy! ?