DZIĘKUJEMY!!!

Zdjecie

Słowem krótkim, ale wiele znaczącym, chcemy podsumować to, co działo się na naszej auli w niedzielne przedpołudnie 12 stycznia. DZIĘKUJEMY! Za to, że byliście, za to, że pomagaliście, za to, że sprawia Wam radość i satysfakcję wspólna zabawa w szczytnym celu. Było dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. I to głownie Wasza zasługa. Tegoroczny koncert „Kasprowicz gra z Orkiestrą” przechodzi do historii, jako jedno z wielu wydarzeń, które dziś „odpaliły” pod wspólnym tytułem 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W organizacji i przygotowaniach udział brało wiele osób, wielu darczyńców, wielu ludzi dobrej woli. Pozostaną anonimowi, ale z całego serca im dziękujemy za ich wielkie, gorące Serca! Mamy nadzieję, że bawiliście się z nami dobrze, mamy nadzieję, że wrócicie do nas za rok. Bo zgodnie z planem Orkiestra ma grać do końca świata i jeden dzień dłużej!
A do naszych artystów ślemy jeszcze jedno wyjątkowe, osobiste podziękowania:
„Beata Wierzbicka lata”
W niedzielę około południa przeżyłam chwile, które dodały mi skrzydeł. Wysłuchałam koncertu "Kasprowicz gra z Orkiestrą" i uniosłam się wysoko z zachwytu, wrażenia... Dziękuję wszystkim Wykonawcom za niezwykłą wrażliwość, rozumienie tekstów ( niełatwych często ) i dar piękna. Jestem dumna z uczniów naszego Liceum, którzy swoje talenty podarowali wspieraniu szlachetnej idei pomagania innym. A przede wszystkim dojrzale wykonywali kolejne utwory, które łapały za serce lub wprawiały w wibracje wszelakie mięśnie. Gratuluję organizatorom i twórcom tego fantastycznego widowiska. Jeszcze raz dziękuję za wasze zaangażowanie!
Beata Wierzbicka