- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 26, grudzień 2019 19:58
Znowu GRAMY!!!
Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Już 12 stycznia, w dniu 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będą grać, śpiewać i tańczyć dla Was uczniowie Kasprowicza oraz zaproszeni goście.
To będzie główny akcent całego wydarzenia. Ale oprócz tego szykujemy dla Was popisowe wypieki naszych przyjaciół. Słodkościom towarzyszyć będzie oczywiście kawa parzona przez najlepszych szkolnych baristów! Będzie loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywa! I niezależnie od styczniowej aury jesteśmy pewni, że tu na Auli Widowiskowej I LO, będzie bardzo gorąco!
Dlatego przybywajcie, zabierajcie ze sobą bliskich, znajomych. My gwarantujemy fajną zabawę, ale do tego też potrzebni jesteście Wy! Zbierajcie też już drobne, dużo drobnych, bo na stanowiskach z kaloriami i loterią, zamiast kas fiskalnych, będą puszki naszych dzielnych wolontariuszy WOŚP!
Początek koncertu- godz. 11.00
Kawiarenka i loteria czynne już od 10.00 – wszystko od 3 zł wrzucane do certyfikowanej puszki WOŚP.
ZAPRASZAMY!




