Raz, dwa, hop… i do przodu!

Zdjecie

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowali się : Tomasz Sołtys kl.2p, Piotr Kończewski kl. 1p, Daniel Rataj kl.2g, Małgorzata Łobodziec kl.2g, Nicole Szklarczyk kl.1c, Adrian Augustyn i Jan Staręga z kl.1p. W drugim etapie, 7 marca br. we Wrocławiu, uczniowie będą pisali test. Następnie, na podstawie wyniku testu, będą kwalifikowani do drugiego etapu, tzw. zadań sytuacyjnych. Życzmy im powodzenia i awansu do zawodów centralnych Olimpiady.

Opiekun olimpiady- Anita Kwiecień