- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 09, maj 2018 20:18
MÓWIENIE OBRAZEM
Na I piętrze przy sekretariacie znów można podziwiać wystawę plastyczną. Tym razem są to prace naszej kolejnej uzdolnionej Kasprowiczanki – Magdaleny Chludzińskiej z klasy II g. Magda swoją przygodę ze sztuką zaczęła w pracowni plastycznej w Miejskim Domu Kultury. Do tej pory zdobywała nagrody i wyróżnienia w konkursach o zasięgu miejskim i regionalnym. Głównie organizowanych przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Świdnicki Ośrodek Kultury i MDK oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Poza tym jest pasjonatką twórczości Zdzisława Beksińskiego i pragnie studiować na ASP.
Życzymy Ci, Magdo, dalszych sukcesów, a przede wszystkim determinacji w zgłębianiu tajników sztuk plastycznych!




