- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 14, styczeń 2018 04:58
AWANS DO ETAPU OKRĘGOWEGO OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ
Z przyjemnością zawiadamiam, że troje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do udziału w okręgowym etapie XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. I LO w Świdnicy reprezentowane będzie przez: Marię Partykę (klasa 2c), Annę Rajcę (klasa 2c) oraz Michała Suchowińskiego (klasa 3c). Zawody zostaną rozegrane w kwietniu we Wrocławiu. Gratuluję zwycięstwa w eliminacjach szkolnych i życzę udanego startu w kolejnych etapach!
Michał Żabrowski




