Dobry przykład dały dziewczęta...

Zdjecie

...wiec nasza męska reprezentacja również pięknie spisała się w finale powiatowym tegorocznych rozgrywek siatkarskich. Zajmując drugie miejsce- po zwycięstwie z ZS Mechanicznych 2:0, LO Strzegom 2:0 i przegranej z ZS Ekonomicznych 0:2 ( świetny, zacięty pojedynek!), również awansowali do kolejnego etapu i już w czwartek, 7 grudnia, rozegrają swój półfinał strefy wałbrzyskiej. Tak więc przyszły tydzień, to będzie kolejny siatkarski tydzień dla naszych sportowców! Powodzenia dziewczęta, powodzenia panowie!
Reprezentacja I LO: Grzegorz Radziwiłko, Patryk Stabrawa, Rafał Bernat, Jakub Borowy, Damian Tyrański, Kacper Kaniowski, Szymon Mikuła, Mikołaj Sznurowski, Patrick Zieliński, Daniel Kozar, Kacper Pietrzak