Ola śpiewała w Święto Niepodległości

Zdjecie

W dniach 10 i 11 listopada w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbył się XIX Festiwal Pieśni Patriotycznej. I jak zwykle pięknie zaprezentowała się w nim Aleksandra Ziemba (3 C) zajmując II miejsce w kategorii soliści 15-20 lat. Ola wykonała piosenkę "Tchnienie wolności" z serialu "Czas honoru. Powstanie".
Olu, gratulujemy występu, umiejętności wokalnych i jakże pięknego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości!