Finał pełen niespodzianek

Zdjecie

Zakończyły się tenisowe rozgrywki o Mistrzostwo I LO również w kategorii chłopców. Tutaj do zawodów zgłosiło się 25 tenisistów, a finałowa ósemka została wytypowana na podstawie gier w pięciu grupach eliminacyjnych (każdy z każdym). W finale tenisiści grali już systemem brazylijskim i tu doszło do zaskoczenia, bo niespodziewanie tegorocznym mistrzem Kasprowicza został Mikołaj Schwartz (1G), pokonując w niezwykle zaciętym finale Piotra Gregorczyka (2C). Równie pasjonujący pojedynek, w meczu o trzecie miejsce, stoczyli Hubert Wrzochol (2M) z Adamem Lewandowskim (1G) i ten mecz wygrał ostatecznie Hubert.
Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za poniedziałkowe występy w rozgrywkach powiatowych!