Konkurs „Blackout poetry”– podsumowanie

Zdjecie

W październiku dla uczczenia obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w Bibliotece szkolnej I LO, ogłoszony został Konkurs „Blackout poety, czyli poezja zaciemnienia”. Technika tworzenia takiej poezji porównywana jest do kolażu literacko-plastycznego. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali ex aeguo: Oliwia Bilińska (3D) i Szymon Wiśniewski (2P).
Konkurs „Blackout poetry” rozwija zdolności literackie, plastyczne oraz kompetencje kreatywnego myślenia. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych poetycko-plastycznych inspiracji.
Irena Szymaniak