- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 12, styczeń 2024 12:52
Gwiazdy literatury
Z radością informujemy, że uczniowie naszego Liceum na podstawie napisanych przez siebie prac pisemnych awansowali do 2 etapu LIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Są to: Konstancja Kulak z kl. 4D, Natalia Badora z kl. 2D, Monika Świgost oraz Oliwier Krawczyk z kl. 4P.
Tuż po feriach, 2 lutego, odbędzie się część pisemna (już w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego), w ramach której Kasprowiczanie będę pisać pracę pisemną oraz rozwiązywać test językowy.
Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!




