Witamy ponownie!

Zdjecie

Było nam niezmiernie miło ponownie gościć w naszych murach p. Marcina Grześkowiaka- prezesa KOMATSU Poland i menadżera wielu firm pokrewnych, który już wcześniej spotykał się na naszej auli ze świdnicką młodzieżą.
Pan Marcin jest również absolwentem Kasprowicza i synem śp. wybitnego nauczyciela w I LO- Zdzisława Grześkowiaka. Dlatego też tym bardziej nas cieszyła jego pierwotna deklaracja, ze chętnie zawita do nas znowu. Tylko po to, żeby spotkać się z uczniami I LO, co w jego kalendarzu zawodowym nie jest łatwą sprawą.
A zawitał głównie po to, żeby opowiedzieć o ścieżkach swojej kariery, o zarządzaniu światowymi firmami i o pożądanej filozofii pracy na każdym szczeblu kariery czy zajmowanego stanowiska.
Spotkanie bardzo inspirujące, często zaskakujące w analizach tego, jak podchodzimy do obowiązków, samorealizacji i własnego rozwoju zawodowego. Ale też spotkanie potrzebne. Choćby dlatego, że coraz więcej młodzieży stawia pierwsze kroki na rynku pracy. I jak sam wielokrotnie sugerował, tylko od nas zależy jak daleko zajdziemy i jak rozwinie się nasza kariera. Pan Marcin w swoim jasnym i trafnym przekazie zdecydowanie w wielu momentach „otwierał oczy” licealistom (szczególnie maturzystom).
Dlatego tym bardziej bardzo dziękujemy za to owocne odwiedziny!