Upoluj swoją książkę

Zdjecie

Rusza akcja „Upoluj swoją książkę” z udziałem 900 szkół i 700 ambasadorów Równolegle z Czytaj PL – największą w Polsce inicjatywą promującą czytelnictwo – ruszyła zainicjowana przez Instytut Książki akcja „Upoluj swoją książkę”. W przeznaczonej dla uczniów szkół średnich inicjatywie bierze udział 900 szkół z całego kraju i 700 uczniów i uczennic, którzy zostali ambasadorami akcji.
W ramach szóstej edycji „Upoluj swoją książkę” ponownie ambasadorami i ambasadorkami czytelnictwa staną się uczniowie i uczennice szkół średnich w całej Polsce! Po raz kolejny to właśnie oni będą promowali nawyk czytania wśród swoich rówieśników i namawiali ich do sięgnięcia po książki udostępnione w ramach akcji. Ułatwią im to między innymi oryginalne koszulki zaprojektowane przez Michała Lobę. Obok grafiki będzie na nich widniał kod QR, za pośrednictwem którego chętni będą mogli ściągnąć w aplikacji Woblink 18 książek udostępnionych w ramach akcji. Takie same kody QR będą także widniały na plakatach zawieszonych w szkołach, które biorą udział w akcji.
Wiecej i pełniej pod linkiem:
https://instytutksiazki.pl/aktualnosci,2,rusza-akcja-upoluj-swoja-ksiazke-z-udzialem-900-szkol-i-700-ambasadorow,8362.html?fbclid=IwAR0zY3woH9bk3CY_sfZubZeebN7oh_zHvD0F9Qvf01rVVeV_C8FvFwNTr1M