Mistrzynie, nie mistrzowie!

Zdjecie

Zakończyły się Mistrzostwa I LO w szachach. I niezmiernie miło nam poinformować, że tegoroczną królową królewskiej gry została Roksana Zapolska (1C), a wicekrólową Anna Maria Michalska (2C). Trzecie miejsce zajął Piotr Tomczak (1P). A w związku z tym, że czołowe miejsca w kategorii OPEN zdobyły dziewczęta, to specjalne wyróżnienie, dla najlepszej kobiety turnieju, przypadło w udziale kolejnej najlepszej w kategorii Marii Tekieli (3P).
W zawodach wzięła udział rekordowa liczba zawodników, bo przy stanowiskach zasiadło aż 52 szachistów. Zawody prowadzone były systemem szwajcarskim (7 rund z czasem 10 minut dla zawodnika), a nad całością czuwał niezawodny p. Marcin Korzekwa- nauczyciel szachów i sędzia oraz… absolwent i dawny nauczyciel w Kasprowiczu.
Do obszernej fotorelacji zapraszamy na FB szkoły, a cały ranking znajdziecie pod adresem: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/6009608584822784