Dobra forma potwierdzona!

Zdjecie

W pierwszym dniu października rozegrane zostały Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasi przełajowcy mieli więc kolejną okazję powalczyć z najlepszymi biegaczami powiatu. I tak się składa, że potwierdzili swoją wysoką formę biegową! W kategorii dziewcząt zajęliśmy III miejsce, a chłopcom udało się, dosłownie o kilka centymetrów, wyprzedzić rywali i zająć miejsce IV.
Drużynę w sztafetach stanowi dziesięciu biegaczy. Każdy z zawodników pokonywał dystans zbliżony do tego z biegów indywidualnych (rozegranych tydzień temu). No i ostatecznym potwierdzeniem układu sił wśród biegaczy szkół powiatu świdnickiego jest to, że klasyfikacja drużynowa czołówki jest identyczna, jak po biegach indywidualnych. Wielkie gratulacje! Dziękujemy Wam dziewczyny i chłopaki! :-)
I LO reprezentowali: Lilianna Kazimierska, Karolina Malinowska, Roksana Łeńska, Julia Konieczna, Justyna Zarzeczna, Lidia Maciejewska, Marta Majka, Martyna Jóda, Zuzanna Antoniak, Paulina Ptak, Anna Mikuła, Przemysław Kuźmiński, Jakub Wiraszka, Mateusz Nuzbański, Wiktor Ulatowski, Maciej Jachym, Michał Staroń, Jakub Stolarczyk, Michał Maksanty, Kacper Wrzodek i Kryspin Mosór
KLASYFIKACJA SZKÓŁ:
Dziewczęta:
1. II LO Świdnica
2. ZSE Świdnica
3. I LO Świdnica
4. III LO Świdnica
5. ZS Nr 1 Świdnica
6. ZSH-T Świdnica
7. ZS Strzegom
8. LO Strzegom – nie ukończyła
Chłopcy:
1. ZSB-E Świdnica
2. ZSM Świdnica
3. III LO Świdnica
4. I LO Świdnica
5. II LO Świdnica
6. ZSE Świdnica
7. ZS Nr 1 Świdnica
8. TO Świdnica
9. ZS Strzegom
10. LO Strzegom