Tytuł obroniony, czyli...Mistrzostwa I LO w Szachach 2019/2020

Zdjecie

Na starcie kolejnych Mistrzostw I LO w Świdnicy stanęło 14 osób, które rywalizowały ze sobą w turnieju rozgrywanym systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund. Grano tempem 10 minut + 5 sekund na ruch.
Niesamowicie ciekawa i pełna dramaturgii rywalizacja zakończyła się obroną tytułów przez mistrza i mistrzynię szkoły. Wśród dziewcząt ponownie najlepszą okazała się Natalia Dominik. Drugie miejsce zajęła Weronika Trybuszek, a trzecie Martyna Mirocha.
Mistrzem I LO został ponownie Radosław Natanek, który zdobył komplet punktów i wyprzedził Jakuba Dudziaka oraz Patricka Zielińskiego. Na zakończenie Mistrzostw zwycięzcy otrzymali statuetki z rąk Roberta Kaśkowa – dyrektora szkoły.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. A specjalne podziękowania ślemy do p. Marcina Korzekwy, który przeprowadził i sędziował turniej.