Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Zdjecie

Informujemy, że Rada Rodziców I LO wybrała w roku szkolnym 2019/2020 ubezpieczenie grupowe od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków „Twoje Dziecko” w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AVIVA.
Ważną częścią oferty jest :
1) Ubezpieczenie szkolne według potrzeb.
Ubezpieczenie obejmuje 4 różne warianty. Każdy z rodziców indywidualnie wybierze polisę dla swojego dziecka, tj. sumę ubezpieczenia i wysokość składki, którą chce zapłacić.
2) Bezgotówkowe zawarcie ubezpieczenia.
Rodzic otrzyma link od Szkoły, za pomocą którego dokona wyboru ubezpieczenia i od razu opłaci składkę przez system bankowy. Szkoła unika pobierania składek.
3) Likwidacja roszczenia
Aktualnie w większości Towarzystw odbywa się to przez infolinię lub mailowo. Placówka Partnerska AVIVA w Świdnicy pomoże w likwidacji roszczenia. Wystarczy zadzwonić, umówić się na spotkanie. Szczegóły w sekretariacie szkoły.
4) Pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji
Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w wyniku wypadku. W praktyce oznacza to bezpłatne prywatne wizyty lekarskie, czy płatne operacje lub rezonans. Jeśli uczeń ulegnie wypadkowi i będzie potrzebna rehabilitacja, to w przychodni trzeba czekać od 3-8 miesięcy na bezpłatną rehabilitację. Ubezpieczenie również pokrywa koszty rehabilitacji.
5) Wyczynowe uprawianie sportu – ubezpieczenie obejmuje wypadki wyczynowego uprawiania sportu, w zajęciach w szkole i poza szkołą.
Zawarcie ubezpieczenia odbywa się poprzez wejście na załączony link.
https://twojedziecko.aviva.pl/?token=6E48E0E99D70D41E7C20182F30BC978E1111A598
AVIVA prosi o zawarcie ubezpieczenia do 25 września 2019r.
Piotr Kurnicki
Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva
Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na telefon: 74 8536068 lub tel. kom. 500 018 998.